Nieuws
Holla adviseert Coevering Matrijzen in aansluiting bij Wefabricate
Gepubliceerd op 19 dec 2022
Onze mensen
Deal alert | Holla’s corporate dealteam heeft Coevering Matrijzen geadviseerd in de aansluiting bij Wefabricate.
Coevering Matrijzen is gespecialiseerd in hoogwaardige spuitgietmatrijzen voor de kunststofindustrie, in binnen- en buitenland. Precisieproducten met zeer korte levertijden én een ongekende prijs-kwaliteitverhouding.
Wefabricate en Coevering Matrijzen bieden over en weer ondersteuning in engineering van productidee tot productieproces. Het is een one-stop-shop met alle faciliteiten in eigen beheer.
Coevering beoogt met de aansluiting de continuïteit, groei en uitbreiding van de dienstverlening aan bestaande en nieuwe klanten verder te stimuleren. Met het groeipotentieel van WeFabricate en hun vermogen om te innoveren verwacht Coevering haar ambities te realiseren. Het bedrijf blijft zich focussen op haar kerntechnologieën en diensten.
Holla’s dealteam bestond uit corporate partner Pim van de Goor en advocaat Annabel van Iersel.
Onze mensen
Heeft u vragen of wilt u een afspraak maken?


Meld je aan voor onze nieuwsbrief
Geen juridische updates missen? Maak dan een selectie uit de diverse expertises van Holla legal & tax.