Geregistreerd rechtsgebied

De hierna genoemde advocaten hebben zich op de volgende hoofd- (en sub) rechtsgebieden in het rechtsgebiedenregister van de Nederlandse orde van advocaten geregistreerd:

 

Naam advocaat                                   staat geregistreerd op

1.        Jack van Beers                         Aanbestedingsrecht

2.        Kim de Bonth                           ICT-recht

3.        Bert van den Boom                  Arbeidsrecht

4.        Martine Bouman                      Verzekeringsrecht

5.        Peter de Bruijn                         Personen- en Familierecht

6.        Jan Dingemans                        Insolventierecht

7.        Petra Domevscek                    Arbeidsrecht

8.        Bas van Dooren                       Insolventierecht

9.        Lisanne Drenth                        Insolventierecht

10.      Boris Emmerig                         Belastingrecht

11.      Willemijn Fick                           Burgerlijk procesrecht

12.      Jop Floris                                 Ondernemingsrecht

13.      Merel Franke                            Ondernemingsrecht

14.      Robert Gebel                            Bouwrecht

15.      Pim van de Goor                      Ondernemingsrecht

16.      Jan van Heijningen                   Aanbestedingsrecht

17.      Remie Huijs                              Ondernemingsrecht

18.      Martijn Huisman                       Arbeidsrecht

19.      Dirk de Jong                             Insolventierecht

20.      Luuk Jonker                             Intellectuele eigendomsrecht

21.      Jade Joosten                            Verzekeringsrecht

22.      Janina Maduro                         Insolventierecht

23.      Robert van Muijen                    Ondernemingsrecht

24.      Reinoud van Oeijen                  Insolventierecht

25.      Victoria Rakovitch                    Omgevingsrecht

26.      Egbert Schelhaas                     Huurrecht

27.      Joost Schunselaar                   Arbeidsrecht

28.      Malou Siebers                          Huurrecht

29.      Robbert Sjoerdsma                  Intellectuele eigendomsrecht

30.      Sofie Steen                               Gezondheidsrecht

31.      Michiel Stoové                          Insolventierecht

32.      Harriët Strik                              Arbeidsrecht

33.      Barend Stroetinga                    Verzekeringsrecht

34.      Marloes Stuurop                       Arbeidsrecht

35.      Alissa van Tongerloo                Ondernemingsrecht

36.      Jaimy Vanenburg                     Arbeidsrecht

37.      Ineke van Velzen                      Letselschaderecht

38.      Coen Verberne                         Gezondheidsrecht

39.      Jacqueline de Vries                  Gezondheidsrecht

40.      Joost Wasser                            Strafrecht

41.      Ferry Weelen                            Mededingingsrecht

42.      Harald Wiersema                     Omgevingsrecht

43.      Renaldo Willems                      Algemene praktijk (burgerlijk recht)

44.      Lars ten Wolde                         Insolventierecht

45.      Tom Zondag                             Belastingrecht

 

Op grond van deze registratie zijn zij verplicht elk kalenderjaar volgens de normen van de Nederlandse orde van advocaten tien opleidingspunten te behalen op ieder geregistreerd hoofdrechtsgebied.